25 marca 2016

Kompleksowy detailing

Kompleksowy detailing

Kompleksowy detailing jest najwyższej jakości usługą pozwalająca na doprowadzenie auta do stanu idealnego. Obejmuje wieloetapowe przygotowanie zarówno karoserii jak i wnętrza pojazdu do zabezpieczenia najwyższej jakości naturalnymi woskami lub powłoką ceramiczną. W przypadku usługi kompleksowego detailingu jesteśmy w stanie zadbać nawet o najmniej dostępne detale pojazdu, niewidoczne podczas normalnego użytkowania. Tego typu usługa przeznaczona jest głównie dla entuzjastów motoryzacji, którzy chcieliby aby ich auta wyglądały nieskazitelnie. Zwłaszcza polecana jest ona w

łaścicielom klasyków, które aby cieszyły oko muszę być zadbane i regularnie pielęgnowane najwyższej jakości kosmetykami.

Nic nie stoi również na przeszkodzie aby zlecić usługę kompleksowego detailingu dla aut w miarę świeżych, które potrzebują profesjonalnej ręki detailera, aby powrócić do stanu salonowego.

Odpowiednio zadbane i pielęgnowane auto może cieszyć oko przez wiele lat, a oferowane przez nas usługi przeprowadzane są przez profesjonalistów z doświadczeniem, co gwarantuje świetny efekt końcowy.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu auta i oczekiwanego przez klienta efektu końcowego. Wycena usługi przeprowadzana jest po oględzinach auta w naszym studio. Osobom niepotrzebującym pełnego detailingu proponujemy inne nasze usługi m. in. korekty i zabezpieczenia lakieru, jak i podstawowego detailingu wnętrza.

Efekt kompleksowego detailingu pojazdu

Efekt kompleksowego detailingu pojazdu